Web Tasarım

Web Tasarım2016-12-27T09:03:23+00:00

Proje geliştirme, planlama ve geliştirme
İnternet projesi ile ilgili yeni bir fikriniz var mı? Yazılım ekibimiz fikrinizi ürüne dönüştürecek hizmetler sunmaktadır. İnternette başarılı olmak, firmanızın veya ürününüzü tüm dünyaya tanıtmak için hızlı ve güvenli sistemler ile mümkündür. Bunun için fikrinizi dinliyor, analiz ediyor ve gerçek bir iş haline getirmek için gereksinimleri belirleyip, projelendiriyoruz.

Tasarım, Arayüz geliştirme
Arayüz ve kullanılabilirlik, başarılı bir web projesi için en önemli kısımlardan biridir. Tasarım ekibimiz, ihtiyaçlara yönelik yaratıcı ve özgün arayüz ile fikrinizi görsel olarak da zenginleştirmektedir. Yapılan tasarımlar mobil ve masaüstü bilgisayarlar ile uyumlu olarak geliştirilmektedir.

Sistem bakım ve Güncelleme
Bir web uygulaması yayına başladığı andan itibaren kullanıcı istekleri doğrultusunda değişikliklere uğramaktadır. Projenin evrimleşme sürecinde uygulamaya yeni özellikler, yeni hizmetler eklenmesi gerekebilir. Bu konuda Python’ un esnek alt yapısı sayesinde projenin evrimleşmesine destek sağlıyoruz. Bu sayede projeniz hem gelişen teknolojiye uyum sağlamakta hem de kullanıcıların istekleri doğrultusunda özelleşmektedir.

Referanslarımız:

Floraplus Peyzaj Mimarlığı Dergisi

Beyaz Ada Ağız ve Diş sağlığı polikliniği

TARLA – Ankara Üniversitesi Hızlandırıcı Teknolojileri Enstitüsü

Ufak İşler Atölyesi