Portunes Kartlı Geçiş Sistemi

Portunes Kartlı Geçiş Sistemi2019-05-06T13:56:37+00:00

İşletmeniz için güvenlik çözümü

Kartlı geçiş sistemleri kullanım amacına göre personelin işe giriş – çıkış zamanlarının tespitine, firma içindeki yetkilendirilmiş alanlara giriş – çıkış izinlerinin tanımlanmasında, yemekhane yada kantindeki hakedişler için kullanılabilmektedir.

İşe giriş çıkış noktalarına, tespit edilen kapı, turnike yada geçiş noktası gibi alanlara yerleştirilen kart okuyucular personelin kartını okutmasıyla birlikte yazılıma bilgi vermekte ve bu bilgiler ile gelen kart numaraları Personel takip ve yetkilendirme sistemine aktarılmaktadır. Bu yazılımlar aracılığı ile personelin yetkileri, işe giriş çıkış zamanları, mola zamanları, hakedişleri ve mesai ücretleri hesaplanabilir. Yazılımlarımız internet ortamından online olarak çalışabilmektedir. Personel bilgilerine internetin olduğu her yerden güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Personel kartları ise renki lazer baskı tekniği ile hazırlanır. 85×54 mm ebatlarındaki personel kartları üzerine firma logosu, personel resmi ve firmanın isteği çerçevesinde personel kişisel bilgileri yer alır.

Tüm güvenlik ihtiyaçlarınız tek bir sistemde

Ready to Talk

[contact-form-7 404 "Not Found"]